Sára a Jiří září 2023, Vinice Hnanice

9-9-2023 Sara a Jiri (1).JPG.jpg

”Hledáte-li svatební agenturu nebo jakoukoliv pomoc při zařizování svatby, mohu vám s klidným svědomím říct: ,,Vezměte Peťu a její tým.” Protože tohle není svatební agentura, toto je TA svatební agentura. Ta, která udělá svatební přípravy klidnější a svatební den pohádkový.

Peťa a celý tým pracují více než na maximum. A člověku se občas až derou slzy do očí, když vidí jejich pochopení pro vaše potřeby a přání, a cítí, že pro ně není zařízení vaší svatby jenom práce, ale dávají vám kus ze sebe, z toho, co umí, protože vaši svatbu berou jako tu jedinou a vysněnou.

Neměli jsme ucelenou představu, co a jak chceme, pouze pár detailů, ale po několika minutách debaty, Peťa přesně vycítila, co by se nám mohlo líbit, nadělovala nám nápad za nápadem a my jsme jenom překvapeně koukali a přikyvovali s nadšením a jistotou, že tato spolupráce bude přímo „pecka“ a věděli jsme, že jsme se rozhodli správně. Peťa a její výkresy, jak bude obřad a hostina probíhat a vypadat, nám pomohli s představami a nabytím jistoty, že všechno bude tak jak si přejeme.

Peťa byla vždy k dispozici a jejího zaujetí a zájmu si moc vážím. Mnohokrát jsme konzultovali ve večerních hodinách a Peťa byla vždy zapálená do práce a nehleděla na to, kolik je hodin. Stejnou zkušenost mají i naši svědci, se kterými komunikovala. Petin cit pro sladění dekorací, vnímavost a osobni zájem o každý detail jsem snad ještě u nikoho nezažila.

Ještě jednou bych ráda poděkovala za zorganizování mé svatby a Peťu a její tým mohu s klidným svědomím doporučit. ❤️“