O nás

  • onas_easywedding

Když se řekně Easy Wedding… svatební, eventová agentura a půjčovna dekorací působící na Moravě aktivně od roku 2004. Více než 500 zrealizovaných svateb, koordinací nebo jen obřadů, narozeninových a společenských akcí na klíč.            

Doporučíme Vám na výběr ověřené dodavatele a Vám odpadne stres z toho, komu důvěřovat, koho vybrat a nebudete muset hodiny číst recenze, brouzdat internetem a ptát se kamarádek. Podstatnou část příprav svatby však netvoří jen hledání vhodné lokality, ale celkový koncept, který Vám bude vytvořen na míru na základě Vašich požadavků..

Petra, zkušená koordinátorka, která pracuje v oboru již 17 let, se postará o vše od začátku až do konce a do svatby je plně k dispozici a můžete s ní konzultovat Vaše požadavky, přání. Navrhne Vám celkovou představu svatby, harmonogram a samozřejmě rozpočet, který společně upravujete. Vzhledem k tomu, že má blízko i k módě, Vám osobně poradí a doporučí vhodné dodavatele oděvů, obleků na míru a účastní se i prvních zkoušek. Na většině svateb je osobně přítomna.

Lucie Vám pomůže s veškerými formalitami, pronájmy a jako šikovná floristka Vám spolu s dalšími kolegyněmi zařídí kytice a květinový servis na míru.

„ Každé svatbě se pečlivě věnujeme na 100% a tvoříme každému originál „na klíč“.

Za přípravami je mnoho hodin práce a řešení neočekávatelných situací a detailů, které snoubenci ani nemohou očekávat. Spolu s dalšími členy týmu měníme představy v realitu a každému páru zajistíme neopakovatelné momenty vysněného dne. Snažíme se, abychom na svatbě působily jako nenápadný element, ale aby naše práce zanechala viditelné stopy. Svěřte své sny do našich rukou a my Vás nezklameme. Za dlouholetou práci mluví naše výsledky a recenze.“

Pojďme si promluvit o vaší svatbě

Napište, zavolejte… nezávazně nad šálkem dobré kávy probereme vaše sny a (nejen finanční) možnosti. Určitě najdeme termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat

Kontaktujte nás