Katka a Luboš červenec 2023, Maximus Resort Brno

29-7-2023 Karmazinovi (4).jpg

”Easy Wedding je nejenom svatební agentura, ale tým profesionálů, kteří dokáží proměnit svatební sny v nezapomenutelnou skutečnost. Paní Šafránková a její tým excelují v komunikaci, preciznosti a profesionální koordinaci, což se odráží v každém detailu jejich práce.

Začínáme s prvním dojmem od paní Šafránkové a týmu, kteří nám poskytli potřebnou podporu a pomoc při organizaci červencové svatby. Jejich zkušenosti s pořádáním svateb jsou patrné v každém kroku, a to od příprav až po detailní provedení. Jejich pečlivost a odbornost nám ušetřily mnoho starostí a zajistily hladký průběh celého dne.

Výsledek předčil naše očekávání a vytvořil nezapomenutelnou atmosféru. Výzdoba a dekorace byly vkusné a perfektně ladily s celkovým dojmem.

Hostě na svatbu vzpomínají do teď a chtěli by ji zopakovat :-).

V průběhu celého procesu jsme zažili bezproblémovou komunikaci a flexibilitu, která nám umožnila plně se soustředit na radost a krásu našeho svatebního dne. Easy Wedding se postarala o každý detail, čímž nám umožnila zažít náš den naplno a bez stresu.

Celkově lze říci, že Easy Wedding je nepostradatelným partnerem pro každý pár, který si přeje svatbu plnou krásy, lásky a bezstarostné radosti. Jsme vděční za jejich profesionální přístup, intenzivní práci a schopnost přetvořit naše sny v život. Moc děkujeme za vše, Easy Wedding! 💜👰🤵💐“